بانک آینده
جاباما
روزنامه نوآوران - 1396/07/26
شماره 860 - تاریخ 1396/07/26
آخرین اخبار
كاهش چشمگير سرقت در پرايدهاي مدل 1386 به بعد
قاب عجیب و غریب گوشی خانم بازیگر+عکس
داروی ترامپ برای پیشگیری از ریزش مو و جلوگیری از سرطان + عکس
عکس خاص خانم بازیگر در کنار علی کریمی در یک مراسم
خانم بازیگر: سوپراستار نداریم!
خنده های عجیب و غریب دو بازیگر زن مشهور+عکس
ژست عجیب خانم مجری در یک مکان زیبا+عکس
بازیگر زن پر حاشیه و مشهور:من هنوز مستأجر هستم
خرابکاری خانم بازیگر روی سر همسرش+عکس
پاسخ عجیب سحر دولتشاهی به پرسشی درباره عشق!
بولیز و شلوار عجیب بهاره رهنما در کنار همسر و خواننده معروف+عکس
وحدت و همدلی داخلی مهم ترین حربه برای مبارزه با چالش خارجی است
تریبونی شدن اختلاف سران قوا کارآمدی نظام را زیر سؤال می‌برد
فرصت را برای همبستگی داخلی علیه دشمنان مغتنم بشماریم
عاداتی که سلامت تیروئید را به خطر می اندازد
دستگیری مامور تلکه بگیر
ویتامین ث بر سرماخوردگی اثر ندارد!
زمین لزره خراسان را لرزاند
عروس و پسرعمو داماد را سلاخی کردند+ عکس
یارانه نقدی قطع می شود؟+ فیلم
حقی قانونی در برهم زدن معامله ای زیان آور + فیلم
این600 مرد را کشت!+ عکس
عکسی از زوج معروفی که 35 سال با هم زندگی کردند
چی بخوریم تا پیر نشویم؟+ اینفوگرافیک
به راحتی غیب شوید+ فیلم
خانه 480 میلیاردی "بیل گیتس"+ عکس
دوست دختر دانشجوی ایرانی در باکو او را کشت
اسمتان را راحت عوض کنید
خطرات مصرف کلسیم بیش از حد
زمان واریز یارانه معلوم شد
ایکس باکس وان بازی پاییزه رو می کند+ عکس
داعش باز سوریه را تهدید کرد+ عکس
رانندگان اسنپ اعتراض کردند+فیلم
دلایلی که چشم ها ضعیف می شود
ترکیه باز مورد ترور قرار گفت+ عکس
چرا زنان نباید زیاد گوشت قرمز بخورند؟
این علایم به معنی کم خونی است
علائم سرطان روده
چکار کنیم دردهای مفصلی کمتر به سراغ مان بیاید؟
با این علائم در چند قدمی مرگ قرار دارید!
دروغی بزرگ در دنیای باستان شناسی+ عکس
خسارتی که طوفان به تهران زد+ فیلم
انبار کالا در آتش سوخت+ عکس
دختربچه به خاطر طلاهایش گم شد
نوزاد را در کیسه زباله انداختند + عکس(18+)
غاره دستگیر شد+ عکس
راننده پژو جان دانش آموزان را به خطر انداخت+ عکس
مردی زنده زنده زنش را آتش زد+ عکس
خودکشی ناخواسته مردی را به کام مرگ فرو برد
گوشی های ظریف باعث دردسر می شود+ عکس
کد خبر: 69503 | تاریخ : ۱۳۹۶/۷/۲۰ - 00:02
موضع کل نظام حمایت قاطع از سپاه پاسداران و اقتدار آن است
نوآوران در گفت وگو با کارشناسان بررسی کرد

موضع کل نظام حمایت قاطع از سپاه پاسداران و اقتدار آن است

براساس اصول 150 و 150 قانون اساسی، به نقش سپاه پاسداران سرافراز در حفظ عزت اسلام و مسلمین اشاره شده و نقش‌آفرینی آن‌ها در نگهبانی از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن اشاره شده است

نوآوران آنلاین-  سپاه از بطن جامعه برخواسته و دشمنان نقش آن را در 8 سال دفاع مقدس به خوبی لمس کرده‌اند، ضمن آنکه در اصل 152 هرگونه سلطه‌جویی و سلطه‌پذیری نفی و بر حفظ استقلال همه جانبه و تمامیت ارضی کشور، دفاع از حقوق تمامی مسلمانان و عدم تعهد در برابر قدرت‌های سلطه گر تاکید شده است و دشمنان این مهم را با مدیریت سپاه عزیز در قالب پروژه مقاومت به عینه دیدند. جالب این جاست که  رئیس جمهور آمریکا که در نطق سازمان ملل خود را مدافع مردم ایران معرفی کرده بود، حالا می خواهد تشکلی که از درون ملت ایران رشد کرده را در لیست سازمان های تروریستی قرار دهد. به گفته کارشناسان مشخص است که آمریکا باید با سپاهی که همه برنامه های خرابکارانه ایالات متحده و رژیم صهیونیستی را در منطقه به هم زده مورد غضب قرار دهد، اما آن ها جاهل هستند و نمی دانند اگر سپاه نبود و داعش کنترل نمی شد، امروز این آمریکا و اروپا بودند که تاوان تروریست پروری را می دادند.
   اقدامات سپاه پاسداران باعث شکست دشمنان شده است
محمد‌جواد جمالی، نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی با بیان این که مسؤولان و دولتمردان ایالات متحده آمریکا به این دلیل به دنبال تحریم سپاه پاسداران هستند که سپاه، مانع دستیابی آمریکا به اهدافشان در منطقه غرب آسیاست،می گوید: به خاطر همین مسأله است که برخی از مقامات آمریکایی‌ به دنبال این هستند تا نام سپاه پاسداران را در لیست گروه ‌های تروریستی قرار دهند. او همچنین با بیان این که آن چه باید در پس این سیاست های خصمانه مدنظر قرار داد، این است که کشورهای غربی به دنبال تشکیل خاورمیانه جدید هستند، افزود: این کشورها قصد دارند براساس این طرح، کشورهای بزرگ منطقه را به کشور‌های کوچک تجزیه کنند که در نهایت کشور‌های تجزیه شده به‌ طور بالقوه از لحاظ جغرافیایی و جمعیتی تهدیدی برای رژیم صهیونیستی نباشند.
این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان این که این طرح عملی نمی ‌شد مگر این که داعش در این کشور‌ها شکل می ‌گرفت ادامه داد: پس از این نقشه شاهد بودیم که کمک‌ های مستشاری سپاه پاسداران باعث شد تا پس از گذشت 7 سال، 90 درصد خاک سوریه آزاد شود که این اتفاق، شکست بزرگی برای داعش و حامیان منطق ه‌ای و بین ‌المللی آن ها بود. این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان این که سپاه پاسداران همواره در مبارزه با تروریسم نقش بسیار مهمی ایفا کرده و همیشه در مبارزه با تروریسم پیشگام بوده و خواهد بود،مطرح کرد: سپاه پاسداران همواره با اقدامات و عملکرد خود با تروریسم مبارزه کرده است. جمالی با اشاره به این که مسؤولان آمریکایی با طرح چنین مسائلی به دنبال فشار بر کشور‌های غیر همسو هستند،افزود: پیامد‌های احتمال قرار دادن نام سپاه در فهرست گروه ‌های تروریستی از سوی نمایندگان مجلس درحال بررسی است و به ‌طور قطع هر اقدامی که لازم باشد، با هماهنگی مجموعه حاکمیت کشور برای مقابله با این اقدام احتمالی آمریکایی ‌‌ها انجام داده می شود.
   ایران همواره به دنبال مبارزه با جریانات انحرافی بوده است
یحیی کمالی ‌پور، نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی نیز با بیان این که تحرکات اخیر ایالات متحده آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران نشان دهنده این است که این کشور دچار سردرگمی در حوزه عملکردی شده که در قالب ‌های مختلف بروز می ‌دهد،می گوید: استراتژی جدید ایالات متحده در قبال جمهوری اسلامی ایران و احتمال قرار گرفتن نام سپاه در لیست گروه های تروریستی از سوی دولت آمریکا با اعمال قانون کاتسا نیز در همین زمینه معنا می شود.
 او همچنین با بیان این که جمهوری اسلامی ایران بر پایه اصول و استقلال خود از ارکانی برخوردار است که به حوزه داخلی کشور مربوط است،افزود:  سپاه پاسداران نیرویی از بطن حاکمیت جمهوری اسلامی ایران بوده لذا ایالات متحده آمریکا حق دخالت در امور نهاد داخلی و افزودن آن به لیست سازمان ‌های تروریستی را ندارد.
 این نماینده مجلس با اشاره به این که سپاه پاسداران بر اساس تدبیر و قانون درون حاکمیت شکل گرفته تا به امور دفاعی و اقدامات مشاوره ‌ای و همکاری به درخواست کشورهای همسایه و غیره بپردازد،ادامه داد: مبارزه نیروهای سپاه پاسداران در قالب مستشار یا نیروی نظامی در خارج از مرزهای کشور هم برای مقابله با نیروهای داعشی است که حاکمیت دنیا را با افراطی ‌گری ‌ها به مخاطره انداخته‌اند، بنابراین سپاه پاسداران اقدامی خلاف قوانین انجام نداده که در لیست سازمان‌‌های تروریستی قرار گیرد. این عضو هیات ریسه کمیسوین قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان این که تصمیم آمریکا مغرضانه و ناشی از افکار آمریکایی ‌ها خواهد بود،افزود:  دلیل آن هم این است که  آن ها معتقد به رشد و توسعه داعش هستند، در حقیقت گناه جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران از منظر آمریکا مبارزه با جریان ‌های انحرافی است.

کانال تلگرام

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسالی، پس از تایید مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشند منتشر نخواهد شد.