بانک سینا
بیمه مرکزی
روزنامه نوآوران - 1396/09/26
شماره 905 - تاریخ 1396/09/26
آخرین اخبار
بازگشت یک بازیگر ایرانی از شبکه جم به ایران +عکس
هتلی لاکچری و زندگی شاهانه در ...+عکس
من که باورم نمی شود اینجا ایران باشد+عکس
اینجا واقعا بهشت خداست بر روی زمین+عکس
ترکیه بی خود نیست مقصد ایرانی هاست+عکس
این چه کاری است که چینی ها میکنند+عکس
کشف غاری عجیب در ایران دنیا را تکان داد+عکس
تصاویر اعجاب بر انگیزی که یک آلمانی از ایران +عکس
این ها چه چیزهایی است که پشت سر رییس بانک مرکزی می گویند+عکس
خانم دکتری که برای ازدواج راهی دادگاه شد
حرف های جنجالی رضا صادقی در مورد عوارض خروج از کشور+عکس
کودک گل فروش ایرانی جا پای دختر کبریت فروش خارجی گذاشت+عکس
قتل وحشیانه وسط خیابان +فیلم
بدن آیت الله رفسنجانی ده برابر حد مجاز رادیواکتیوی بوده است+عکس
ازدواج بچه 15 ساله با زن داداش اش باعث مرگش شد+عکس
افزایش دخترای وطنی در حالت بی شوهری
حرف های جنجال مهران غفوریان +عکس
معجون اعجاب برانگیز برای لاغری شکم و پهلو
دوستان ایران عربستان و اسراییل را محاصره کردند+عکس
رنو تالیسمان در ایران کولاک کرد+عکس
حمله شدید به مهناز افشار
بازیگر زن معروف ایرانی با دو بادیگاردش+عکس
برانکو به خاطر این عکس طارمی اعصابش خورد شد+عکس
این چه کارهای است که پوتین انجام می دهد+عکس
مسیری استراتژیک در جنوب کشور بسته شد+عکس
کشف اجناس قاچاق در شمال کشور
پیدا شدن اسکلت کودکی ده ساله در میدان امام+عکس
تصویری که ایران را به سوگ نشاند+عکس
قطع برق و گاز در اهواز به دلیل ...+عکس
خاطره ساختمان پلاسکو این بار در امین حضور
جهانگیری: مردم در رفاه نیستند
بسته های کم مصرف اینترنتی مخابرات وارد بازار شد
سرعت بالا اینترنت نسل 5 واقعیت؟
مایکروسافت وارد بازار هوش مصنوعی شد
خودروسازى باید خصوصى شود
اتوبوس های هوشمند وارد شهر شدند
یارانه این حقوق بگیران قطع خواهد شد
تامین مالی بورسی ساخت‌و‌ساز در پروژهای پایتخت
جذابیت بازار مسکن باعث رشد اقتصادی در ایران
آیفون زن چینی با صورت دوستش باز شد+ عکس
زن شوهردار همسایه 6 ماه تحت سلطه کثیف مرد شیطان صفت بود
امنیت حاشیه شهر ها بیشتر میشود
دختر قهرمان زلزله کرمانشاه سلامتی اش برگشت+عکس
کندوان بسته شد+عکس
عملیات بزرگ نجات 5 کویر نورد+عکس
مردی که در دوران نامزدی نقشه کثیفی برای خواهرخانومش کشید
حضور  پررنگ سايپاديزل در دومين نمايشگاه بين المللي حمل و نقل و راهسازي تهران
جسد یک نوجوان در ساحل بندر,باس کشف شد
دزدی در کنار حرم امامزاده
پسر گمشده جسدش در جوب پیدا شد+عکس
کد خبر: 69503 | تاریخ : ۱۳۹۶/۷/۲۰ - 00:02
موضع کل نظام حمایت قاطع از سپاه پاسداران و اقتدار آن است
نوآوران در گفت وگو با کارشناسان بررسی کرد

موضع کل نظام حمایت قاطع از سپاه پاسداران و اقتدار آن است

براساس اصول 150 و 150 قانون اساسی، به نقش سپاه پاسداران سرافراز در حفظ عزت اسلام و مسلمین اشاره شده و نقش‌آفرینی آن‌ها در نگهبانی از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن اشاره شده است

نوآوران آنلاین-  سپاه از بطن جامعه برخواسته و دشمنان نقش آن را در 8 سال دفاع مقدس به خوبی لمس کرده‌اند، ضمن آنکه در اصل 152 هرگونه سلطه‌جویی و سلطه‌پذیری نفی و بر حفظ استقلال همه جانبه و تمامیت ارضی کشور، دفاع از حقوق تمامی مسلمانان و عدم تعهد در برابر قدرت‌های سلطه گر تاکید شده است و دشمنان این مهم را با مدیریت سپاه عزیز در قالب پروژه مقاومت به عینه دیدند. جالب این جاست که  رئیس جمهور آمریکا که در نطق سازمان ملل خود را مدافع مردم ایران معرفی کرده بود، حالا می خواهد تشکلی که از درون ملت ایران رشد کرده را در لیست سازمان های تروریستی قرار دهد. به گفته کارشناسان مشخص است که آمریکا باید با سپاهی که همه برنامه های خرابکارانه ایالات متحده و رژیم صهیونیستی را در منطقه به هم زده مورد غضب قرار دهد، اما آن ها جاهل هستند و نمی دانند اگر سپاه نبود و داعش کنترل نمی شد، امروز این آمریکا و اروپا بودند که تاوان تروریست پروری را می دادند.
   اقدامات سپاه پاسداران باعث شکست دشمنان شده است
محمد‌جواد جمالی، نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی با بیان این که مسؤولان و دولتمردان ایالات متحده آمریکا به این دلیل به دنبال تحریم سپاه پاسداران هستند که سپاه، مانع دستیابی آمریکا به اهدافشان در منطقه غرب آسیاست،می گوید: به خاطر همین مسأله است که برخی از مقامات آمریکایی‌ به دنبال این هستند تا نام سپاه پاسداران را در لیست گروه ‌های تروریستی قرار دهند. او همچنین با بیان این که آن چه باید در پس این سیاست های خصمانه مدنظر قرار داد، این است که کشورهای غربی به دنبال تشکیل خاورمیانه جدید هستند، افزود: این کشورها قصد دارند براساس این طرح، کشورهای بزرگ منطقه را به کشور‌های کوچک تجزیه کنند که در نهایت کشور‌های تجزیه شده به‌ طور بالقوه از لحاظ جغرافیایی و جمعیتی تهدیدی برای رژیم صهیونیستی نباشند.
این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان این که این طرح عملی نمی ‌شد مگر این که داعش در این کشور‌ها شکل می ‌گرفت ادامه داد: پس از این نقشه شاهد بودیم که کمک‌ های مستشاری سپاه پاسداران باعث شد تا پس از گذشت 7 سال، 90 درصد خاک سوریه آزاد شود که این اتفاق، شکست بزرگی برای داعش و حامیان منطق ه‌ای و بین ‌المللی آن ها بود. این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان این که سپاه پاسداران همواره در مبارزه با تروریسم نقش بسیار مهمی ایفا کرده و همیشه در مبارزه با تروریسم پیشگام بوده و خواهد بود،مطرح کرد: سپاه پاسداران همواره با اقدامات و عملکرد خود با تروریسم مبارزه کرده است. جمالی با اشاره به این که مسؤولان آمریکایی با طرح چنین مسائلی به دنبال فشار بر کشور‌های غیر همسو هستند،افزود: پیامد‌های احتمال قرار دادن نام سپاه در فهرست گروه ‌های تروریستی از سوی نمایندگان مجلس درحال بررسی است و به ‌طور قطع هر اقدامی که لازم باشد، با هماهنگی مجموعه حاکمیت کشور برای مقابله با این اقدام احتمالی آمریکایی ‌‌ها انجام داده می شود.
   ایران همواره به دنبال مبارزه با جریانات انحرافی بوده است
یحیی کمالی ‌پور، نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی نیز با بیان این که تحرکات اخیر ایالات متحده آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران نشان دهنده این است که این کشور دچار سردرگمی در حوزه عملکردی شده که در قالب ‌های مختلف بروز می ‌دهد،می گوید: استراتژی جدید ایالات متحده در قبال جمهوری اسلامی ایران و احتمال قرار گرفتن نام سپاه در لیست گروه های تروریستی از سوی دولت آمریکا با اعمال قانون کاتسا نیز در همین زمینه معنا می شود.
 او همچنین با بیان این که جمهوری اسلامی ایران بر پایه اصول و استقلال خود از ارکانی برخوردار است که به حوزه داخلی کشور مربوط است،افزود:  سپاه پاسداران نیرویی از بطن حاکمیت جمهوری اسلامی ایران بوده لذا ایالات متحده آمریکا حق دخالت در امور نهاد داخلی و افزودن آن به لیست سازمان ‌های تروریستی را ندارد.
 این نماینده مجلس با اشاره به این که سپاه پاسداران بر اساس تدبیر و قانون درون حاکمیت شکل گرفته تا به امور دفاعی و اقدامات مشاوره ‌ای و همکاری به درخواست کشورهای همسایه و غیره بپردازد،ادامه داد: مبارزه نیروهای سپاه پاسداران در قالب مستشار یا نیروی نظامی در خارج از مرزهای کشور هم برای مقابله با نیروهای داعشی است که حاکمیت دنیا را با افراطی ‌گری ‌ها به مخاطره انداخته‌اند، بنابراین سپاه پاسداران اقدامی خلاف قوانین انجام نداده که در لیست سازمان‌‌های تروریستی قرار گیرد. این عضو هیات ریسه کمیسوین قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان این که تصمیم آمریکا مغرضانه و ناشی از افکار آمریکایی ‌ها خواهد بود،افزود:  دلیل آن هم این است که  آن ها معتقد به رشد و توسعه داعش هستند، در حقیقت گناه جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران از منظر آمریکا مبارزه با جریان ‌های انحرافی است.

کانال تلگرام

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسالی، پس از تایید مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشند منتشر نخواهد شد.